Kız Kardeşini Zevkten Göklere Çıkarıyor Pornosu izle

Aysun’ın aminiyle konuşurken yüzümün arkasında yatan Nihal’in sol kolunun ritmik hareketlerini seçtim. Tam olarak, yorgan altında ne yaptığınızı göremiyordum, ancak tahminim doğruysa harika olurdu. Aysun hastalığımsı olan tılsımını yaladığında sanki yanlışlıkla Nihal’in önüne, sanki yanlışlıkla el yapımı elbisesine kaydırılmışmış gibi ayırdım ve gizlice kolunu parmaklıyordu. Dilimi Aysun’un ağzını çekip Nihal’i geriye sırt çevirdim ve külotu külotlu bir tişörtü ile aşağı çekti ve O’Neasily’nin batmış amin yalamaya başladım. Bir yanda parmaklarımla Aysun’ın pisliğini masaj yapıyordum, öte yandan Nihal’in kokmuş tatlı amanından bayıldım …
İki azgın dul her durumdan kurtulmak için uzun bir süre özlem duyuyordu. Her ikisi de acınacak bir şekilde eğildi, tatlı tatlı inleyerek, telepatik olarak kalın ve damarlı abartılarına bir ayakkabı dikmek için yalvarıyorlardı. Tadı tadmak için ilk Aysun’a bakmaya karar verdim, Nihal’den ayrılıp Aysun’ın bacağına gittim. Ben büyük kedi dudakları ile biraz kedi arıza sonra sırılsıklam külot köklü aniden kök salmıştı. Aysun beni derinden “Ohhh …” çekerek ve kafasını geriye doğru atarak yakaladı. Öfkesinin her ihtimalinde “Nihayet … nihayet …” diye haykırdı, ateş benzeri kedi, büyük horoz, yerden kavrayarak çığlık attı.
Bu arada, Nihal dizlerimin üzerinde dururken ben uyurken boynunu ve kulaklarımı O’nun içinde yalıyordu, tatlı nefesiyle beni çeviriyordu.

(Visited 55 times, 1 visits today)

About The Author

You might be interested in

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir